Strona Główna » Aktualności » Wirtualny spacer po Taterniku.

wirtualny spacer po taterniku

Wśród naszych pracowników krąży powiedzenie, że Taternik jest jak z gumy – staramy się stale uzupełniać asortyment i wyszukiwać interesujących nowości, dlatego powierzchnia sklepu wciąż rośnie.

W tym momencie zajmujemy aż trzy piętra, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie- niezależnie od tego, czy uprawia rekreacyjny trekking, lubi jeździć na rowerze, czy zajmuje się górską wspinaczką. Zapraszamy na wirtualny spacer, który pozwoli Ci lepiej zapoznać się z naszym wyposażeniem. Może coś wpadnie Ci w oko i zdecydujesz się odwiedzić nas osobiście!

 

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Na poziomie wejścia znajdują się przede wszystkim dwie najważniejsze rzeczy, gdy wyruszamy w góry: plecaki i buty (zarówno te wysokie, jak i niskie), a także dobre, oddychające skarpety. Oprócz nich znajdziesz też niezbędne wyposażenie na biwak, czyli namioty, śpiwory i maty do spania. W przeszklonej gablotce zaprezentowaliśmy również przydatne akcesoria, takie jak: kuchenki turystyczne, bidony i termosy, filtry do wody, itd.

Idąc po schodach na górę odnajdziesz piętro ze sprzętem wspinaczkowym i wysokościowym. Jeśli wybierasz się na via ferraty, zakupisz tam kask, uprząż i lonżę, a gdy zaczynasz przygodę ze wspinaniem- nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie buty i wyposażenie.

Najniższe piętro to dział odzieżowy, gdzie wykwalifikowane pracowniczki chętnie pomogą w wyborze kurtki, bluzy, czy bielizny termoaktywnej. Posiadamy nie tylko odzież górską, ale też wspinaczkową. Znajdziesz tam również czapki, rękawiczki i inne przydatne części ubioru. Na dole znajdują się także rozmaite akcesoria (np. okulary przeciwsłoneczne, kijki trekkingowe, apteczki, portfele i wiele wiele innych) i torby na ramię.

*Uwaga, zdjęcia mogą nie oddawać aktualnego stanu zatowarowania.

Autor: Julia Klimek

Masz uwagi? A może chcesz coś dodać? Podziel się z nami swoją opinią!

Udostępnij