Strona Główna » Aktualności » Otwieramy nowy dział wspinaczkowy!

Wspinasz się? W takim razie mamy dla Ciebie miejsce idealne – jedyne takie w Poznaniu! Nasz nowy dział wspinaczkowy jest większy, bogatszy, i – co tu dużo mówić – znacznie ładniejszy!

nowy dział wspinaczkowy

Nie dajemy za wygraną, jeśli chodzi o zmiany na lepsze. I większe! Od lat sumiennie poszerzamy więc nie tylko asortyment, ale też naszą wiedzę, by móc dać odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie, i zaspokoić każdą outdoorową potrzebę. Wiemy, że to nie są zwykłe zakupy – często zależy od nich nie tylko udany urlop, ale też podróż Waszego życia, a nierzadko również Wasze bezpieczeństwo.

Przejrzysta i staranna ekspozycja ułatwi przegląd całej naszej oferty

Teraz poszerzamy także powierzchnię, na której działamy. W starym-nowym przyziemiu stworzyliśmy miejsce, które będzie ukłonem w stronę wszystkich wspinaczy! Co się zmienia? Więcej miejsca, więcej szpeju, duży wybór ciuchów do przymierzenia, nowe chwyty na ścianie, całkiem wygodna kanapa i całkiem smaczna kawa w ekspresie!

Buty będzie można przetestować na przygotowanym fragmencie ścianki

Co pozostaje bez zmian? Nasze zaangażowanie, nieograniczony czas, jaki możemy poświęcić na dobieranie najbardziej odpowiedniego sprzętu, atmosfera, do której chce się wracać i… doświadczenie, z którego warto skorzystać! W nowej szpejowni czekają na Was niezmiennie:


Kuba

Szara eminencja taternikowego szpeju – to on rozdaje tutaj karty, choć głośno się do tego nie przyzna. Gdyby chciał, mógłby powiedzieć dużo o swoich osiągnięciach. Ale tak już ma, że nie chce. Wspina się od 17 lat w różnych częściach Europy. Jak twierdzi Dziubek, zrobił VI.6+ RP i 8a+ FB (co Kuba potwierdził nieznacznym skinieniem głowy). Po tym wszystkim buty wspinaczkowe, cały sprzęt oraz potrzeby klientów nie stanowią dla niego żadnej tajemnicy. Ma zdolność zalania klienta morzem cierpliwości, którą trenuje razem ze swoją córeczką. Także na ścianie 🙂

Dziubek

Dziubek

Postać barwna jak paczka dobrze wyselekcjonowanych Skittles’ów. Dziubek bardzo ceni sobie zdrową rywalizację. Stąd częste wyjazdy na zawody oraz wymagania stawiane samemu sobie. Efekty można podziwiać na Instagramie (Dziubek_official). Niejedna europejska skała była już przez niego macana. Klienta urzeknie odnawialnymi źródłami zaskakującej elokwencji oraz fachowością i znajomością branży wprost proporcjonalnymi do jego dwunastoletniego doświadczenia we wspinaniu.

Paweł

Paweł 

Szara eminencja, barwna postać i… ten trzeci, czyli złoty chłopak, który nie zasnąłby spokojnie bez pewności, że poprowadził Cię do najlepszej możliwej decyzji w doborze sprzętu. Wspina się od 2001 roku. Zaczynał w Koszalinie, ale na szczęście dotarł do Poznania, by jako instruktor wprawadzać w tajniki wspinaczki kolejnych zapaleńców. Po drodze zaliczył VI.5 (Polska) i 8a (Hiszpania). Mimo długich obserwacji nadal nie ustalono granicy, poza którą Paweł traci energię i optymizm. Lubi ciastka i słodycze.

Zapraszamy na Gołębią 5, tuż przy Starym Rynku, gdzie na trzech piętrach miłośnicy gór, podróżnicy i wspinacze znajdą wszystko, co niezbędne. Odwiedź jedyny taki sklep w Poznaniu!

Autor: Iwona Styperek

Masz uwagi? A może chcesz coś dodać? Podziel się z nami swoją opinią!

Udostępnij