Strona Główna » Aktualności » Otwarcie nowej części sklepu!

Jedyny taki sklep w Poznaniu!

sklep gorski taternik

Od ponad czternastu lat jesteśmy tutaj, aby każda podróż i wędrówka była dla Ciebie przyjemnością – niezależnie od tego, czy jest to przechadzka z psem po lesie, wyprawa autostopem po Azji, czy wspinaczka na Mont Blanc.

Choć zachodzą u nas duże zmiany, ta idea wciąż pozostaje niezmienna. Skupiamy wokół siebie ludzi, którzy lubią spędzać czas aktywnie, dla których góry są pasją. Właśnie dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście i prawdziwe zaangażowanie świetnie wyszkolonego personelu. Zapewniamy nie tylko profesjonalne doradztwo, ale i wyjątkowy komfort zakupów w przyjaznej atmosferze.

Wiemy doskonale, jaką jakość powinien reprezentować sprzęt outdoorowy, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone i uznane na całym świecie marki, takie jak: The North Face, Salewa, Marmot, Deuter, Meindl. Chcąc oferować jak największy przekrój produktów, powiększamy powierzchnię sklepu aż o 300 metrów kwadratowych!

Bogatszy asortyment pozwoli Ci dokonać udanego wyboru odzieży, obuwia i wyposażenia do rodzaju uprawianej aktywności lub planowanego wyjazdu. Nowa część sklepu to również przestronne przebieralnie, w których wygodnie i przy dobrym oświetleniu możesz przymierzać wszystko, co tylko wpadnie Ci w oko.

Do zobaczenia 5 grudnia w Taterniku – na Gołębiej 5!

nowe piętro sklepu górskiego taternik

nowe piętro sklepu górskiego taternik

 

Autor: Julia Klimek

Masz uwagi? A może chcesz coś dodać? Podziel się z nami swoją opinią!

Udostępnij